Posłuchaj swoich płyt dokładnie tak jak chcieli tego nasi eksperci w studiu. Odkryj zupełnie nowy świat dźwięków niedostępnych w formatach cyfrowych.

StudioDeck


Spacebound!

 

Świetny gramofon na start przygody z czarną płytą. Strojony przez tych samych ludzi odpowiedzialnych za genialne brzmienie remasterów Mobile Fidelity. Gramofon MoFi StudioDeck nie tylko świetnie wygląda, ale również zawiera wiele rozwiązań spotykanych zazwyczaj w droższych konstrukcjach. 10" ramię gramofonowe (dłuższe niż standardowe) pozwala na uzyskanie mniejszych zniekształceń podczas odtwarzania, a tłumiona rurka zapobiega wpływowi rezonansów na pracę wkładki.

UltraDeck


Spacebound!

 

Gramofon dla bardziej zaawansowanych miłośników muzyki. Strojony przez tych samych ludzi odpowiedzialnych za genialne brzmienie remasterów Mobile Fidelity. UltraDeck wykorzystuje obudowę o konstrukcji kanapkowej składa się z aluminium, specjalne dobieranego polimeru oraz MDFu. Ma nie tylko zapewniać doskonałą izolację od wibracji, ale również usztywniać całość konstrukcji. Ulepszone ramię wyposażono w szafirowe łożyska 10" z przewodzami z ultra czystej miedzi OCC. Całość uzupełniają tłumiące wibrację nóżki MoFi Little Feet.

Comments are closed.