Spacebound!


Kochasz swoją kolekcję muzyczną? Zadbaj o jej czystość, a usłyszysz więcej niż wcześniej. Sprawdzone produkty MoFi do konserwacji płyt winylowych pozwolą wydłużyć życie Twoich płyt lub przywrócić do życia starsze albumy.

ONE Cleaning Solution (473 ml)

Płyn przeznaczony do ręcznego mycia płyt winylowych. Dzięki unikalnemu składowi, mycie jest wyjątkowo proste. Umyj płyty i poczekaj aż wyschną. Bez płukania innym środkiem lub wodą.

PLUS Enzyme Cleaner (946 ml)

Płyn przeznaczony do automatycznego mycia płyt winylowych. Płyn rozpuszcza dokładnie zanieczyszczenia organiczne takie jak tłuszcze, włosy czy naskórek. Do spłukania.

PURE Record Rinse (946 ml)

Poczwórnie dejonizowana, potrójnie destylowana woda przeznaczona do płukania płyt po umyciu. Nie zostawia żadnych śladów po sobie.

Super Record Wash (946 ml)

Nasz najlepiej sprzedający się płyn do czyszczenia płyt winylowych, przeznaczony do mycia ręcznego oraz automatycznego. Nietoksyczny. Bez płukania innym środkiem lub wodą.

Super Deep Cleaner (473 ml)

Masz bardzo zabrudzone płyty? Przed umyciem Record Wash, użyj Deep Cleaner aby oczyścić powierzchnię płyty z wbitego w rowki płyty brudu oraz kurzu.

Record Brush

Szczotka do czyszczenia powierzchni płyt winylowych. Nadaje się do czyszczenia na sucho, jak również stosowania z jednoetapowymi płynami MoFi - ONE oraz Record Wash. Dostępna jest również wymienna wkładka z materiału.

Comments are closed.